Z

Wielowymiarowa kooperacja z Klientem

Mając do wykonania model do druku 3D lub wizualizację określamy z Klientem szczegóły dotyczące przeznaczenia, rodzaju zastosowania, jeżeli zakres prac odnosi się do obszaru marketingowego określamy aspekty estetyczne. W tym zakresie chętnie współpracujemy z konstruktorami i grafikami Klienta by precyzyjnie określić również formę przekazania zakresu zlecenia jak również pozyskać niezbędne dane.

Tworzenie modeli do druku 3D, wizualizacji 3D

Wizualizacje 3D wykorzystywane są coraz częściej na potrzeby marketingowe, promocyjne, gdyż umożliwiają prezentację dotychczasowych osiągnięć jak i wizje planowanych inwestycji. Oprócz zastosowania reklamowego druk 3D w inżynierii coraz częściej zastępuje tradycyjne formy wytwarzania.

 

Takie rozwiązania często przynoszą korzyści czasowe jaki i finansowe. Jesteśmy gotowi wykonać projekt i dokumentację, na podstawie której zostanie wydrukowana część, element. Wizualizacje wirtualne (rendering) realizujemy na podstawie modelu lub rzeczywistych części, maszyn czy urządzeń.

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

3 + 2 =

Dane kontaktowe

ebc | 3D CAD PROJECT:

ul. T. Kościuszki 92/108
10-555 Olsztyn
NIP: 743-18-79-489

696 125 517

ebc | 3D CAD PROJECT to biuro konstrukcyjne projektujące maszyny i urządzenia rolnicze, do młynów i wytwórni pasz, magazyny zbożowe, prototypy, narzędzia, linie technologiczne, przenośniki, podnośniki, elementy do transportu grawitacyjnego. Tworzymy modele do druku 3D, wizualizacji 3D, modele CAD gotowego produktu, zajmujemy się inżynierią odwrotną, koordynowaniem procesem pozyskania znaku CE. Działamy na terenie całego kraju.