Ewelina Bońkowska-Cieszyńska

Ewelina Bońkowska -Cieszyńska

CEO, Project Manager

mgr inż. mechaniki i budowy maszyn z kwalifikacjami Project Managera uzyskanymi na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała jako konstruktor – programista w Michelin Polska SA będąc jednocześnie koordynatorem wdrożenia zasad współpracy międzydziałowej. Będąc zwolenniczką przestrzegania zasad odpowiadała za analizę jakości pracy biura konstrukcyjnego. Jako Project Manager doświadczenie zdobyła w firmie prywatnej odpowiadając za wdrożenie nowych i modyfikację istniejących wyrobów, koordynowała wprowadzanie nowości na rynek od etapu pomysłu do realizacji. Nadzorowała zgodność dokumentacji towarzyszącej.

Odrywając się od biurka zanurza się w kulinarnej swobodzie, a żeby to wszystko „wyglądało” jest również pasjonatką i instruktorem fitness.

Łukasz Cieszyński

Konstruktor

mgr inż mechaniki i budowy maszyn Uniwersytetu warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W roku 2010 laureat III miejsca w konkursie projektowym Solid Works. Doświadczenie zdobył głównie w firmach z branży rolniczo-paszarskiej. W roku 2018 został autorem patentu na zasuwę podredlerową z innowacyjnym sposobem uszczelnienia (nr zgłoszenia 415272). Wszystkie swoje projekty wykonuje w programie CAD 3D, w którym pracuje od 2008 roku. Konstruktorem jest od zawsze i jak mówi „na zawsze”.   W wolnych chwilach oddaje się pasji na boisku piłkarskim.  
Łukasz Cieszyński