Z

Jasne i przejrzyste zasady współpracy

Przy powierzonych nam projektach maszyn, urządzeń, konstrukcji czy podestów dużą wagę przywiązujemy do określenia zakresu pracy i wymagań Klienta, tak aby realizacja projektu była dla obu stron miła i przyjemna. Po określeniu założeń są one zawierane w umowie między stronami. Do etapu tworzenia dokumentacji 2D przechodzimy po zatwierdzeniu przez Klienta modelu 3D.

Projekty maszyn, urządzeń, konstrukcji

Rynek jest pełen różnorodnych rozwiązań, jednak kiedy nie odpowiadają one w 100% Twoim oczekiwaniom, jesteśmy w stanie dostosować urządzenie do Twoich potrzeb. Mając założenia konstrukcyjne, czyli przeznaczenie, wstępne koncepcje czy też sam pomysł w głowie jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie, które będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom.

 

Kierując się znajomością technologii wykonania dostosujemy propozycje projektu do dostępnych na rynku rozwiązań. Projekt jest oparty na modelowaniu w programie CAD 3D. Kompletna realizacja zawiera projekt 3D, dokumentację 2D, pliki do wytwarzania na maszynach CNC, instrukcję obsługi, analizę i ocenę ryzyka, dokumentację procesową CE.

Według zapotrzebowania koordynujemy procesem pozyskania znaku CE. Oferta określa ściśle zakres współpracy oraz terminy realizacji.

Projekty podestów i pomostów obsługowych

Konieczność zastosowania tego typu konstrukcji pojawia się w różnych branżach przemysłowych (m.in. mleczarska, paszarska). Projekty realizowane są na podstawie ściśle określonych norm i/lub wymagań Klienta. Kompletna realizacja zawiera projekt 3D, dokumentację 2D, pliki do wytworzenia na maszynach CNC.

 

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

14 + 6 =

Dane kontaktowe

ebc | 3D CAD PROJECT:

ul. T. Kościuszki 92/108
10-555 Olsztyn
NIP: 743-18-79-489

696 125 517

ebc | 3D CAD PROJECT to biuro konstrukcyjne projektujące maszyny i urządzenia rolnicze, do młynów i wytwórni pasz, magazyny zbożowe, prototypy, narzędzia, linie technologiczne, przenośniki, podnośniki, elementy do transportu grawitacyjnego. Tworzymy modele do druku 3D, wizualizacji 3D, modele CAD gotowego produktu, zajmujemy się inżynierią odwrotną, koordynowaniem procesem pozyskania znaku CE. Działamy na terenie całego kraju.