Inżynieria odwrotna (odtwarzanie dokumentacji technicznej)

Jest stosowana tam, gdzie gotowy element jest już wykonany. Na potrzeby uzupełniania dokumentacji technicznej, wykorzystania danej części lub urządzenia w innym projekcie stosowne jest wykonanie pełnej dokumentacji istniejącego już elementu.

 

Jeżeli masz część lub element, który został uszkodzony, wyeksploatował się i potrzebujesz jego kopii to podejmiemy się odtworzenia dokumentacji technicznej niezbędnej do ponownego wytworzenia elementu na podstawie już istniejącego.

 

Z

Szczegółowe omówienie zakresu prac

W zależności od tego czego dotyczy zakres prac omawiamy temat drogą mailową lub telefoniczną, a następnie uzgadniamy termin, w którym dana zgłoszona część zostanie nam udostępniona celem pobrania wymiarów. Wynikiem pracy jest model 3D, dokumentacja techniczna 2D oraz pliki do wytworzenia na maszynach CNC.

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

15 + 9 =

Dane kontaktowe

ebc | 3D CAD PROJECT:

ul. T. Kościuszki 92/108
10-555 Olsztyn
NIP: 743-18-79-489

696 125 517

ebc | 3D CAD PROJECT to biuro konstrukcyjne projektujące maszyny i urządzenia rolnicze, do młynów i wytwórni pasz, magazyny zbożowe, prototypy, narzędzia, linie technologiczne, przenośniki, podnośniki, elementy do transportu grawitacyjnego. Tworzymy modele do druku 3D, wizualizacji 3D, modele CAD gotowego produktu, zajmujemy się inżynierią odwrotną, koordynowaniem procesem pozyskania znaku CE. Działamy na terenie całego kraju.